Menü Kapat

Orijinal iPhone Ekranı Nasıl Anlaşılır?

Kullandığınız cep telefonunuzun ekranı kırıldığında oluşan maliyet kadar sizi endişelendiren bir diğer konu, servisin ücret karşılığı değişimini sağladığı ekran orijinal mi? Bunu anlamak neredeyse mümkün değil, aşırı derecede hassas gözlere sahip dahi olsanız bunu anlamanız imkansıza yakın. Örnek verecek olursak, tek taş yüzüğün taşının pırlanta olup olmadığı nasıl çıplak gözle anlaşılamıyorsa bu konuda buna benzer diyebiliriz.

Neden iPhone?

Başlıkta iPhone yazdık çünkü en sık karşılaştığımız soru Apple markasının bir ürünü olan iPhone telefonlar ile ilgili. Bu konuya açıklık getirecek olursak, Apple markası prensiplerinden asla ödün vermeyen ve bu nedenle piyasaya orijinal yedek parça tedariği yapmayan firmadır.

Cep telefonunuzun ekranı kırıldığında yada pil ömrü bittiğinde değişimini her hangi bir servisten (Apple shop hariç) yaptırdığınızda bu parçaların kesinlikle orijinal olmadığını unutmayın.

Orijinal Olmayan Ürün Zararlı mı?

Hayır! Ekran değişimlerinde orijinal adı altına satılan ürünler revizyonlu ekranlardır. Yani, daha önce ekran değişiminden elde edilen orijinal ekranın onarımı ile camı değiştirilmiş ekranlardır.

 

iphone ekran, iphone 6s ekran değişim, iphone tamir, iphone tamir anadolu yakası, iphone onarım, pendik iphone tamir, kurtköy iphone tamir, iphone batarya, iphone 7 batarya, iphone 7 ekran, iphone servis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir