Menü Kapat

Mobil Cihazımı Servise Verdiğimde

Kullanıcıların ortak sorunlarından biri kullandıkları tablet, cep telefonu veya bilgisayarlarda barındırılan bilgilerin korunmasıdır.

Biz bu bilgilerden neyi kastediyoruz?

Bilgi kelimesi aklınıza sadece fotoğraf veya videoları getirmesin, sizin için gizlilik barındıran yada barındırmayan tüm edinimleriniz birim için birer bilgidir. Bunun içerisinde şifrelerinizi dahi kaydettiğiniz notlarınız olabilir veya telefon rehberiniz. Bu liste uzadıkça uzar.

Bu bilgileri kimileri için önemsiz  gibi görünse dahi kötü niyetli insanların eline geçtiğinde ciddi anlamda tehdit oluşturabilmektedir. İnternet dünyasına sızdırılan bir çok anlamsız saçma içeriğin en büyük kaynağı, teknik servislere teslim edilen cihazların içerisindeki bilgilerin kötü niyetli insanların ellerine geçmesidir. Burada alacağınız ufak tedbirler bu sorunun önüne geçiyor gibi görünse bile tam anlamıyla sizi koruyamaz. Burada tüm sektörü karalamak değil amacımız, ancak o kadar geniş bir kitle var ki muhakkak art niyetli kişileri de barındırıyor bünyesinde.

İşte sektördeki en büyük açıktan yola çıkarak Kvkk (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) kapsamında siz değerli müşterilerimizin içini rahatlatacak önlemler alıyoruz. Arızalı cihazınızın onarımını
gözlerinizin önünde kısa sürede tamamlayarak sizlere teslim ediyoruz.

Tabi tüm bunların yanı sıra aşağıda yer alan riskleri taşımadığınız gibi, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Kapı kapı servis aramak, cihazınızın günler süren belirsiz onarım süreci gibi. Biliyoruz ki telafisi mümkün olmayan kavramların arasında zaman yer almaktadır.

  • Bilgilerinizin güvenliği
  • Kasıtlı hasar oluşturma durumu
  • Sürpriz sonuçlarla karşılaşma
  • Cihazınıza kötü muamele

Sizler de Iphone cihazınızın onarımını gözlerinizin önünde, üstelik ek herhangi bir ücret ödemeden yaptırmak istiyorsanız hemen arayın ve randevu oluşturun.

0532 257 3307

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir